Powered by ZigaForm version 3.9.8.4

Tag - samsun web tasarım

Samsun Web Tasarım

Samsun web tasarım

Samsun web tasarım

SAMSUN WEB TASARIM

Samsun web tasarım firmamız kurumsal kimlik ve reklam çalışmalarınızı günümüz teknolojisinin olmazsa olmazı internet sitesi tasarımı hakkında bilgi birikim ve tecrübelerinden edindiği deneyimler ile siz kurumsal firmaların çözüm ortağı olmaktadır.
Samsun Web tasarım kurumsal tarzınızı veya renklerinizi kullanarak, size ait içerikleri derleyerek ,çok dilli ve istediğiniz özel yazılımlar ile web sitenizi tasarlamaktadır. Unutmayın ki; İnternet sayfanız firmanızın kurumsal kimliğinin en önemli parçasıdır Ve size sunmakta olduğumuz hizmetlerin en işlevselidir. Ticaretini yapmakta olduğunuz hizmet ve ürünlerin tanıtım ve satışlarınızı yapabileceğiniz, dijital bir alan olan web sayfaları istenirse bir öz geçmiş ve biyografi sayfası olarak da tasarlanır.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Tasarımlarımız bütün cihazlara uyumlu Responsive olarak hazırlanmaktadır ve günümüz kullanıcılarına sadeliği ve şıklığı tasarımlarımız da sunmaktayız. Şuanda dünya internet kullanıcıların %90’ı mobil telefonlarından internet erişimi yapmakta ve Google mobil uyumlu internet sitelerine daha çok sıralamada önem vermektedir. Mobil uyumlu internet sayfaları size tek eliniz ile sayfa içerisinde gezinme imkanı sunmakta ve alışılmış olarak sunduğu kolaylıklardan tıkla ara, harita yol tarifi, tıkla mail gönder gibi özellikleri kolay ve anlaşılır olarak kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Zoom yapmadan ekran çözünürlüğüne göre sayfa yapısı otomatik olarak sablonunu ayarlanmaktadır. Dijital ortamda  reklam ve tanıtım aracı olarak yapmanız gereken kurumsal kimliktir. Firmaların kurumsal bilgiler referansları iletişim bilgileri, ürünleri, hizmetleri gibi bilgilerin kolaylıkla ulaşılabilir olması için gereklidir. Web sitenizden ürününüzü, verdiğiniz hizmeti ve kampanyalarınız hakkında detaylı içerik girişleri yapabilirsiniz. Web sayfanızda bulunan içeriklerle yüzlerce odak müşteri kitlesine ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinizi, fiyat ve özelliklerinden bahsedebilirsiniz.

Samsun Web Tasarımı

Web sayfası günümüz şartlarında bir firmanın olmazsa olmazı bir parçasıdır. Kullanıcıların ihtiyaçlarını internet te araması ve internet te bu içeriklere ulaşabileceğinin bilinmesi sizin ulaşılabilir olmanızın gerekliliğindendir.Web sitesi olan bir firma web sayfası olmayan ve internet te bulunamayan bir firmadan daha fazla bulunabilir olduğundan dolayı hem kendi çevresindeki müşterilerden hemde internet aracılığıyla kendisine ulaşan yeni müşteri kitlesine de sahip olur. Ürünlerini hizmetlerini ve kampanyalarını tanıttığı kurumsal renklerinin ve tarzının bütünlüğü ile oluşturulmuş profesyonel bir web sayfasının kurumsal kimliğine ne kadar faydalı bir tanıtım mecrası olduğunun bilincinde olan firmalar internet aramalarında pastanın büyük parçalarını paylaşmaktadır. Samsun web tasarım ajansı firmamız sizlere kurumsal kimliğinizi oluşturmak konusunda marka olma yolunda bu maceranız da sizlere yol arkadaşlığı yapmaktan gurur duymaktadır.hemen-ara